O nas

Firma nasza powstała w roku 1990
i od samego początku działalności zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną podzespołów elektronicznych oraz szeroką gamą artykułów związanych z elektroniką m.in. radia CB, radia samochodowe anteny i wiele innych ze szczególnym uwzględnieniem nadajników zdalnego sterowania potocznie zwanych pilotami.
W ciągu tych kilkunastu lat prowadzenia działalności nasza firma pozyskała zaufanie wielu klientów i stała się godnym zaufania handlowym partnerem dla wielu firm na terenie całej europy.
Staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich : od serwisów do hobbystów , od adeptów elektroniki do firm produkcyjnych, od hurtowni do detalisty. Jesteśmy wiarygodnym i cenionym kontrahentem , zarówno dla naszych dostawców jak i odbiorców.
Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i też większych odbiorców dostarczając im towar potrzebny zarówno do produkcji jak i do handlu lub świadczonych usług.
W trosce o klientów nabywających u nas towar, jak również innych, prowadzimy własny serwis sprzętu RTV aby w razie uszkodzeń gwarancyjnych i pogwarancyjnych klient błyskawicznie odebrał naprawiony sprzęt.

Nasze wieloletnie doświadczenie handlowe jak i serwisowe powoduje że potrafimy pomóc w rozwiązaniu wielu problemów a wysoko wykwalifikowany personel zawsze pomoże i doradzi .
Mamy nadzieję że nasz profesjonalizm i niskie ceny spowodują że grono naszych odbiorców powiększy się wkrótce o Was.

Zapraszamy do współpracy.

Zarząd i pracownicy firmy "ELTER"


 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy pod adresem email zamowienia@eltersc.pl lub telefonicznie pod numerem +48627364776 .

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
ELTER

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl